CONNECTORS

Brand filter:
Display: List Grid
Sort By:
Show:
Conector UniCam® Standard-Performance Connector, SC, 62.5/1...
48.20RON
Ex Tax: 40.50RON
Conector UniCam® High-Performance, ST® Compatible, 62.5/12...
63.03RON
Ex Tax: 52.97RON
Conector UniCam® High-Performance, LC, 62.5/125 MM (OM1).....
63.00RON
Ex Tax: 52.94RON
Conector UniCam® High-Performance, SC, 50/125 MM (OM2).....
63.03RON
Ex Tax: 52.97RON
Conector UniCam® High-Performance, SC, 50/125 MM (OM3/OM4 c...
69.35RON
Ex Tax: 58.28RON
Conector UniCam® High-Performance, ST® Compatible, 50/125 ...
63.03RON
Ex Tax: 52.97RON
Conector UniCam® High-Performance, ST® Compatible, 50/125 ...
69.35RON
Ex Tax: 58.28RON
Conector UniCam® High-Performance, LC, 50/125 MM (OM2).....
63.00RON
Ex Tax: 52.94RON
Conector UniCam® High-Performance, LC, 50/125 MM (OM3/OM4 c...
76.28RON
Ex Tax: 64.10RON
Conector UniCam® High-Performance, SC, SM (OS2).....
83.20RON
Ex Tax: 69.92RON
Conector UniCam® Standard-Performance Connector, SC APC, SM...
102.38RON
Ex Tax: 86.03RON
Conector UniCam® High-Performance, ST® Compatible, SM (OS2...
83.20RON
Ex Tax: 69.92RON
Conector UniCam® High-Performance, LC APC, SM (OS2).....
102.26RON
Ex Tax: 85.93RON
Conector UniCam® High-Performance, LC, SM (OS2).....
93.00RON
Ex Tax: 78.15RON
Conector FutureCom EA S500 Cat.6A, 1xRJ45,ecranat cu protect...
35.55RON
Ex Tax: 29.87RON
Cleste de sertizare pentru conectori din gamele xs500 si S12...
512.06RON
Ex Tax: 430.30RON
Cleste de sertizare pentru conectori S500, S10TENe, S10TEN, ...
406.63RON
Ex Tax: 341.71RON
Banda de cupru conductoare rola, 9x45 mm, pentru modulele Fu...
805.75RON
Ex Tax: 677.10RON
Conector S250 Cat6 ecranat,1xRJ45, banda cupru inclusa, in...
18.98RON
Ex Tax: 15.95RON
Conector xs500 EA Keystone Cat.6A, 1xRJ45, ecranat, cu prot...
23.80RON
Ex Tax: 20.00RON
Display: List / Grid